در این گستره وسیع عصر تکنولوژی، ما همواره یکی از پیشگامان مهم فناوری اطلاعات در جامعه برای شما هستیم . اکنون که زمان آن رسیده تا هویت و ساختار فکری خود را به روز درآورید، شرکت مهندسین نیکا رایان پویا در انجام هرگونه مشاوره، اجرای پروژه های سخت افزاری، نرم افزاری، سیستم های اطلاعات جغرافیایی، شبکه و گرافیک با بکارگیری پیشرفته ترین فناوری برگرفته از نیروهای خلاق و با تجربه در تمام زمینه ها تصورات ذهنی شما را عملا به کسب نتایج دلخواه تبدیل و اطمینان خاطرتان را فراهم می سازد.

icon چشم انداز

تولید نرم افزارهای کاربردی و چند منظوره با قابلیت رقابت جهانی در عرصه فناوری اطلاعات.

icon بیانیه ماموریت شرکت مهندسین نیکا رایان پویا

ماموریت شرکت مهندسین نیکا رایان پویا در زمینه فناوری اطلاعات، فعالیت در بخشهای سخت افزار، نرم افزار ، سیستم های اطلاعات جغرافیایی و گرافیک با تفکری مشتری مدار در سطح کشور است. این مجموعه می کوشد تا با افتخار به صداقت و توانمندی خود در همه زمینه ها، فناوری نوین جهانی را سر لوحه کار خود قرار دهد و به عنوان عضوی ارزنده برای جامعه به تعهدات خود عمل نماید . همچنین ضمن ارزش نهادن بر نقش کارکنان و افزایش بهره وری آنان از طریق آموزشهای متوالی سعی در افزایش توانمندی عموم کاربران عصر تکنولوژی دارد.

شرکت مهندسین نیکا رایان پویا ( NRP Engineers ) ارائه دهنده ی راهکارهای جامع فناوری اطلاعات، با داشتن تفکری استراتژیک و در اختیار داشتن مهندسین مجرب در این زمینه و با استفاده از طراحان حرفه ای توانسته است در اندک مدتی راه رشد و پیشرفت را طی کند و در حال حاضر در سه بخش به شرح زیر به طور حرفه ای مشغول به فعالیت است.

نرم افزار:

شامل تحلیل، طراحی، پیاده سازی، برنامه نویسی و مشاوره در نرم افزارهای رایانه ای مورد نیاز مشتری.

سخت افزار:

شامل تامین، پشتیبانی، ارتقاء، مشاوره در زمینه سخت افزارهای رایانه ای و شبکه.

گرافیک:

شامل طراحی انواع وب سایت ها، محیط های تبلیغاتی چند رسانه ای و ارایه طرح های گرافیکی.

کلیه فرآیندهای فنی که در این مجموعه انجام می گیرد توسط چند واحد تخصصی به فهرست و توضیح خلاصه زیر می باشد.

icon واحد تعریف برنامه

این واحد پس از انجام تحقیقات گسترده با توجه به نیاز بخش های مختلف جامعه به راه اندازی مجموعه های کاربردی کاملا منطبق با نیازهای کارفرما در زمینه فناوری اطلاعات، اقدام به تعریف، تحلیل و پیاده سازی پروژه های مختلف در زمینه های پیش بینی شده می نماید و آن را در قالب بسته های نرم افزاری با قابلیت ارتقاء به صنوف یا ارگان های مربوطه پیشنهاد می دهد.

icon واحد برنامه نویسی

سبک و نحوه برنامه نویسی در کارایی و محبوبیت یک نرم افزار تاثیر بسزایی دارد و از قسمت های مورد توجه کارفرمایان برای تحویل برنامه ای مطابق با خواست مشتری و رفع نیاز های اوست. در برنامه نویسی ممکن است نتیجه کار دو برنامه نویس یکسان باشد ولی کیفیت و سرعت اجرای آن ها همیشه متفاوت است.

در مجموعه ی ما واحد برنامه نویسی به دو بخش برنامه نویسی تحت وب و برنامه نویسی ویندوز فرم تقسیم می شود که گروه های کاری مرتبط با هر بخش بسته به نوع سفارش، که می تواند از واحد تعریف برنامه نیز صورت گیرد، با دریافت تحلیل ها و طراحی های انجام شده و استناد به مستنداتی که در این خصوص دریافت می کنند، اقدام به طراحی برنامه و تولید نرم افزار به صورت ماژولار و چند لایه می نمایند و همچنین با بکارگیری ماژول های مشترک سرعت تولید برنامه را بالا برده و هزینه تولید را کاهش می دهد. این واحد عمده ی فعالیت های خود را در زمینه تکنولوژی .NET و زبان برنامه نویسی C# متمرکز می نماید و در صورتی که مشتری زبان خاصی را جهت برنامه نویسی مد نظر داشته باشد، این واحد آمادگی کامل جهت برنامه نویسی در قالب و زبان مورد نظر کارفرما را دارد.

استفاده از تکنیک های روز دنیا، کارآمدی و حذف فرآیندهای تکراری، سرعت اجرا، استفاده چند منظوره از داده های ثبت شده، برنامه نویسی و اجرای برنامه ها تحت اینترنت یا اینترانت، امنیت و نگهداری داده ها، زیبایی محیط برنامه و دسترسی آسان به بخش های مختلف از جمله نکاتی است که در نرم افزارهای تولید شده توسط ما به وضوح دیده می شود. آموزش منتخبین کاربران و هدایت روند نصب و راه اندازی نرم افزار پس از تولید و اصلاح بخش های ناکارآمد آن از جمله خدمات ویژه ما می باشد.

icon واحد تامین سخت افزار

با توجه به پیشرفت سریع فناوری و نیز تولید قطعات سخت افزاری باتکنولوژی های نوین، شرکت مهندسین نیکا رایان پویا برآن است تا با تحقیق و جستجو در بازارهای جهانی به روزترین سیستم های سخت افزاری با هزینه ای مناسب را برای شما فراهم نماید. همواره سعی می کند تا با ارایه اطلاعات درست شما را درخرید و بروز رسانی تجهیزات یاری رساند و نیز اهداف ذیل در این راستا تامین گردند.

  1. مطابقت با آخرین فناوری های روز.
  2. استفاده از محصولات شرکت های معتبر دنیا.
  3. برخورداری قطعات از خدمات گارانتی و پشتیبانی معتبر.
  4. صرفه هزینه.

معمولا در قراردادها، بخش نگهداری نیز به همراه نصب و راه اندازی به عهده مجری نهاده می شود. انجام این امر جهت جلوگیری از نارضایتی آتی مشتریان امری مهم می باشد.

icon واحد نصب و شبکه

به دلیل حجم زیاد داده ها، نیاز به استفاده مشترک و همزمان از یک منبع داده بین کاربران و تقسیم و طبقه بندی امور بین آنان، بهره مندی از یک ارتباط دائم و سریع بین رایانه ها امری ضروری محسوب می شود. بنابراین شبکه نیز همچون سخت افزار و نرم افزار جزئی لازم و ضروری در استفاده از رایانه می باشد. این واحد در صورتی که طی قراردادی وظیفه اجرای یک طرح سخت افزاری، علاوه بر قسمت تامین آن، بر عهده این مجموعه نهاده شود، موظف به اجرای کلیه مراحل سخت افزاری طرح بوده که این مراحل شامل نصب سیستم ها و تجهیزات الکترونیکی مکمل، نصب انواع شبکه های LAN & WAN و انجام روندهای مورد نیاز نظیر کانال کشی، کابل کشی، برقرای ارتباطات شبکه ای بین سالن های مختلف و تعبیه امکانات اتصال به انواع شبکه متناسب با محیط اجرای طرح، و به تعداد کافی است. در این مرحله نحوه اجرای طرح برای واحد های مختلف بسته به بعد مسافت، نحوه تزیین بنا و غیره برای ارگان ها و شرکت های مختلف متفاوت خواهد بود.

icon واحد نرم افزاری وابسته

این گروه وظیفه نصب سیستمهای عامل پایه ای به همراه نرم افزارهای متداول مورد نیاز كارفرما بر روی سیستمهای متصل به شبكه را دارد. بدیهی است وظیفه اتصال نرم افزاری سیستمهای داخل شبكه و انجام تنظیمات مربوطه نیز بر عهده این واحد است. همچنین واحد موظف به ارایه فایل پشتیبان، جهت باز گرداندن سریع سیستمهای داخل شبكه به وضعیت صفر، وضعیت سیستم در هنگام تحویل، می باشد، اما هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعاتی كه كاربران پس از وضعیت صفر وارد كرده اند را ندارد. در حال حاضر این واحد پس از راه اندازی بخشهای مختلف سخت افزاری برخی از مناطق آموزش و پرورش شهر تهران و چند شركت تبلیغاتی و آموزشی، پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری این مراكز را نیز برعهده دارد.

icon واحد گرافیک

از آن هنگام که اولین نرم افزارهای گرافیکی برای استفاده در انواع رایانه ها عرضه شد، تا به امروز زمان زیادی می گذرد. در آغاز چنین تصور می شد که پیشرفت و رایج شدن این گونه نرم افزارها، به تدریج جای خلاقیت های دستی را می گیرد و ارزش تولید محصولات گرافیکی به روش سنتی را از بین خواهد برد. اما در واقع نه تنها چنین اتفاقی روی نداد، بلکه آنچه که درگذشته بوسیله دست انجام می گرفت امروزه از طریق امکانات و قابلیتهای بسیار گسترده نرم افزارهای گرافیکی که در اختیار هنرمندان طراح قرار گرفته است، به تصویر کشیده می شود. سایت گرافیک، وب سایتی است برگرفته از تجربه وسیع از طراحی یک بنر ساده تا وب سایتهای خاص منظوره و تجاری بزرگ، ما با تلاش وتجربه خود در امر طراحی وب سایت ها، بالاخص گرافیک وب، سعی داریم با ارایه طرحهایی با کیفیت بالا، قابل رقابت با طرحهای بین المللی و با در نظر گرفتن سلیقه و فرهنگ ایرانی، راه گشای مدیران و کاربران وب باشیم. طراحان گرافیک ما سعی نموده اند تا با تحقیق ومطالعه در زمینه زبانهای ویژه تولید گرافیک وب، نظیر Action Script و Java script، بر زیبایی و کارآمدی تولیدات خود بیافزایند. استفاده از رنگهای زیبا، مکمل و متناسب با موضوع وب یکی ازویژگیهای هنر آنان می باشد